среда, 4 июля 2012 г.

Политкатування в Україне


До компетентних органів
Сполучених Штатів Америки
Копія: до Європейського суду в справах людини.
 Справа №: 48929/06
Cправа№:68030/10
Справа№:25851/06
Гр. Любарт-Сангушко Евген Олександрович,
 Паспорт МН417760, виданий Жовтневим РВ ХМУ
УМВС України в Харківській обл. 22.03.2002року,

що мешкае за адресою: Украіна, місто Харків -61039,
вул .Крапивницького, будинок 14.


ЗАЯВА

Я, Любарт-Сангушко Евген Олександрович, цією заявою офіційно підтверджую: що зі слів членів нашой родини - моєї бабусі Любарт (прізвище до шлюбу Магелат) Мотрона Леонтіевна , рік народження 1888 у с. Перекоп Валківського  району  Харківської області, яка мешкала до кінця життя 22.01.1969 року у м. Харкові  за адресою: вул. Кропивницького,14, та моєї матері Оленець (до шлюбу Любарт) Олександри Іванівни, яка мешкала за ціею ж адресою до смерті 27.01.2000 року,  о том що на початку 1951 року рідний брат моєї матері (по її батьку) Лозинський (Сангушко) Петро Францевич (рік народження 1915), народжений у с.Белижинці  Ізяславського р-на  Хмельницької області,  котрий тимчасово мешкав у м. Харкові, виїхав з моєю бабусею у м. Київ до свого двоюрідного брата (батько Лозинського П.Ф і мати Браницького С.Ф - рідні брат і сестра) Браницького Серафима Ксенофонтієвича, 1905 року народження – полковника радянської Армії. Мета поїздки: попрохати брата  влаштувати на роботу  у м. Киеві  з наданням житла, той твердо пообіцяв  допомогти  в пошуку роботи  з житлом але попрохав  дати на це часу: місяць- другий.
Лозинському П.Ф, який повернувся у м. Харків  українська влада через співробітників МВС УРСР з метою завадити переїзду у м. Київ (столиця) протягом місяця створили наклепницьку карну справу, звинувативши його у тому, що він купив для родичів 5 пар кирзових чобіт з метою спекуляції.
Харківський обласний суд виніс вирок у п’ять років позбавлення волі, які він з 1951по 1956р.р. перебував у ВТК  Іркутської області  (у Сибіру).
Одночасно Браницькому С.К, котрий мешкав у м. Киеві українська влада, задіявши свої виконавчі органи, отруюють його через продукти харчування, які піддали радіаційній обробці. У 1952 році він помирае у віці 48 років після тяжкої хвороби (офіційний діагноз хвороби та смерті міг бути іншим).
Моя бабуся Любарт М.Л їздила у м. Київ до Браницького  С.К. й дізналася від нього про отруєння його з використанням радіаційного забруднення  їжі.
У 1956 році  також за діагнозом рак з нестерпними муками помирае  у м. Харкові мати арештанта Лозинського П.Ф. у віці 62 років (офіційний діагноз хвороби та смерті також міг бути іншим).
Через рік після закінчення терміну позбавлення волі у ВТК брат моеї матері П.Ф.Лозинський  вимушений був покинути Україну  і поїхати на постійне місце  проживання у Казахстан.
З 1917 року і до теперішнього часу наша родина також перебувае під активним тиском держрепресій на Україні з використанням вбивств, протизаконного позбавлення волі, фальсифікацій судових рішень,  усіма проблемами, які з цих дій постають.
Вбивство С.К. Браницького (1905-1952р.р) – як головного носія конфідеційной інформації  щодо нашої родини було здійснено за політичних та майнових мотивів, згідно з його класовим походженням, з метою запобігти об’єднанню нашого історичного роду.
В 1953р. в США  в м. Міндленд штат Техас в  наших родичей та политиков Бушей одностайно захворіла  та  в теченії  7 місяцїв  вмерла дочь: Паулина-Робинсон Буш.
Згідно з міжнародною конвенцією термін давності  за політичними злочинами не повинен застосовуватися.
Викладенне мною, є абсолютно правдивою інтерпритацією фактів, про що при неохідності я готовий  документально  засвідчити в усіх органах влади.




В.Князь Любарт-Сангушко Е.А.

Україна, м. Харків, двадцять восьмого листопада дві тисячі девьятого  року.

Элемент №84 - полоний - первый элемент, вписанный в таблицу Менделеева после открытия радиоактивности. Он же первый (по порядку атомных номеров) и самый легкий из элементов, не имеющих стабильных изотопов. Он же один из первых радиоактивных элементов, примененных в космических исследованиях.

Полоний - мягкий серебристо-белый металл. Из-за сильной радиоактивности светится в темноте и сильно нагревается, поэтому при его хранении нужен непрерывный отвод тепла. Температура плавления полония 254° С (чуть выше, чем у олова), температура кипения 962° С. В химических исследованиях применяется только полоний-210, более долгоживущие изотопы практически не используются ввиду трудности их получения при одинаковых химических свойствах.

В соответствии со стандартом ГОСТ 12.1.007-76 "Вредные вещества. Классификация и общие требования безопасности", полоний относится к первому классу опасности (чрезвычайно опасные вещества).

Полоний-210 - один из самых опасных радионуклидов. Его активность настолько велика, что, хотя он излучает только альфа-частицы, брать его руками нельзя, результатом будет лучевое поражение кожи и, возможно, всего организма: полоний довольно легко проникает внутрь сквозь кожные покровы.

Он опасен и на расстоянии, превышающем длину пробега альфа-частиц, так как его соединения саморазогреваются и переходят в аэрозольное состояние. Поэтому работают с полонием-210 лишь в герметичных боксах.

Полоний при попадании в организм можно считать одним из самых ядовитых веществ: его предельно допустимое содержание в воздухе составляет всего 40 миллиардных долей микрограмма в одном кубическом метре воздуха, т. е. полоний в четыре триллиона раз токсичнее синильной кислоты.

Вред наносят испускаемые полонием альфа-частицы, которые разрушают ткани и вызывают злокачественные опухоли. Атомы полония могут образоваться в легких человека в результате распада в них газообразного радона. Кроме того, металлический полоний способен легко образовывать мельчайшие частицы аэрозолей.

Летальная доза полония-210 для человека оценивается в 10 нанограмм при попадании в организм через легкие и 50 нанограмм - через пищеварительный тракт.

Материал подготовлен на основе информации открытых источников



Комментариев нет:

Отправить комментарий